Tinklo Akademijos Slapukų Politika

Įsigaliojimo data: Gegužės 24, 2018

Ši “Slapukų” politika aprašo skirtingus slapukų tipus ir panašias technologijas, kurios gali būti taikomos https://www.tinkluakademija.lt (“Svetainė”).

Mes galime pakeisti šią Slapukų politiką bet kuriuo metu. Šio puslapio viršuje pažvelkite į legendą “Veiksminga data“, kad pamatytumėte, kada paskutinį kartą buvo peržiūrėta ši Slapukų politika. Bet kokie šios “Slapukų” politikos pakeitimai įsigalios, kai mes atliksime pakeistos slapukų politiką tinklalapyje arba per ją.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra standartinė svetainių funkcija, leidžianti kompiuteryje saugoti nedaug duomenų apie apsilankymą Svetainėje. Slapukai padeda mums sužinoti, kurios Svetainės sritys yra naudingos ir kuriose srityse reikia tobulėti.

Galite pasirinkti, ar priimti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Tačiau jei jūs šią funkciją išjungsite, jūsų patirtis Svetainėje gali būti mažesnė, o kai kurios funkcijos gali neveikti, kaip numatyta.

Kokius slapukus mes naudojame?

Toliau pateikiame įvairius slapukus, kurie gali būti naudojami Svetainėje. Jei bet kokia asmeninė informacija renkama slapukuose, privatumo politika taikoma ir papildo šią Slapukų politiką. Toliau pateikiame įvairių rūšių slapukus, kurie gali būti naudojami Svetainėje. Jei bet kokia asmeninė informacija renkama slapukuose, privatumo politika taikoma ir papildo šią slapukų politiką.

Svetainė naudoja tiek 1-osios šalies slapukus (kuriuos nustato aplankyta Svetaine), tiek trečiųjų šalių slapukus (kuriuos nustato ne Svetainės domenas esantis serveris). Svetainėje naudojami tiek 1-osios šalies slapukai (kuriuos nustato aplankyta Svetaine) ir trečiosios šalies slapukus (kuriuos nustato ne Svetainės domenas esantis serveris).

Griežtai būtini (esminiai) slapukai. Griežtai būtini (esminiai) slapukai. Esminiai slapukai leidžia naršyti Svetainę ir naudotis savo paslaugomis bei funkcijomis. Be šių absoliučiai būtinų slapukų, Svetainė neveiks jums taip sklandžiai, kaip mes norėtume, ir mes galbūt negalėsime pateikti Svetainės ar tam tikrų paslaugų ar funkcijų.

Funkcionalumo / Efektyvumo slapukai. Veiklos slapukai renka informaciją apie jūsų pasirinkimus ir nuostatas ir leidžia mums prisiminti kalbą ar kitus vietinius nustatymus ir tinkamai pritaikyti Svetainę.

Analyzė/Pritaikymo slapukai. Analizės slapukai renka informaciją apie jūsų naudojimąsi svetaine ir leidžia mums tobulinti tai, kaip ji veikia. Pavyzdžiui, analizės slapukai parodo mums, kurie yra dažniausiai lankomi Svetainės puslapiai, padeda mums užregistruoti bet kokius su Svetaine susijusius sunkumus ir informuos mus iš to, iš kur eina mūsų svetainės eismas. Tai leidžia mums pamatyti bendrą svetainės naudojimo modelį, o ne vieno asmens naudojimą. Mes naudojame šią informaciją, kad galėtume analizuoti svetainės srautą, bet mes nenagrinėkime šios informacijos, norėdami individualiai identifikuoti informaciją.

Taikymas/Reklaminiai slapukai. Skelbimų slapukai nustatomi taip, kad būtų rodomos ir valdomos tikslinės reklamos ar pranešimai apie mūsų paslaugas, atsižvelgiant į jūsų interesus Svetainėje. Kad atliktumėte šią funkciją, šie slapukai renka informaciją apie jūsų veiklą šioje ar kitose svetainėse. Mes naudojame tik tokius slapukus, kad reklamuotume savo paslaugas, pvz., Atitinkamus prenumeratos planus ir informacinius seminarus. Mes nerodome išorinių šalių reklamų.

Toliau pateikiamas Svetainėje naudojamų slapukų sąrašas. Jei nematote sąrašo ir norėtumėte, laikinai išjunkite skelbimų blokavimą ir atnaujinkite puslapį.

Kategorija
Paslaugas
Griežtai būtina

Tinklų Akademija

Leidžia mums suteikti jums paslaugas, kurias galima rasti mūsų tinklalapiuose, ir naudoti kai kurias jo funkcijas, tokią pageidaujamą kalbą.


Funkcionalumas / Našumas

Šiuo metu šioje kategorijoje nėra slapukų


Analyzė / Pritaikymas

Google Analyzė

Leidžia suprasti naudotojų sąveiką su mūsų tinklalapiais ir galų gale tobulinti šią patirtį, kad galėtume geriau jus aptarnauti.


Taikymas / Reklama

Šiuo metu šioje kategorijoje nėra slapukų

Kaip valdyti slapukus?

Be anksčiau pateiktų parinkčių galite bet kuriuo metu atsisakyti priimti ar priimti slapukus iš Svetainės, aktyvindami savo naršyklės nustatymus. Informacija apie procedūrą, kurią reikia atlikti norint įjungti arba išjungti slapukus, galite rasti interneto naršyklės teikėjo svetainėje naudodami savo pagalbos langą.